آکادمی دیجیتال مارکتینگ پرتاب

خدمات سئو – خدمات seo - خدمات بهینه سازی سایت

خدمات سئو
خدمات سئو چیست ؟

خدمات سئو ( خدمات seo ) چیست؟

به فرآیند هایی که در داخل وب سایت و یا در خارج از وب سایت صورت میگرد تا وب سایت با عبارت کلیدی مورد نظر و مناسب در نتایج برتر موتور های جستوجو قرار گیر سئو یا خدمات سئو گفته می شود.سئو یه فرآیند مستمر می باشد و تا زمانی که سایت فعالیت دارد باید مداوم و با برنامه ریزی و استراتژی درست انجام شود.

خدمات سئو باید توسط متخصصین این حوزه صورت گیرد. متخصصین سئو علاوه بر اینکه باید دانش بروز سئو را داشته باشند از تجربه عملی در این حوزه باید برخوردار نیز باشند.

افزایش رتبه سایت در گوگل

ما چه خدمات از سئو را ارائه می دهیم

آموزش سئو

آموزش سئو یک از خدمات اصلی آکادمی پرتاب می باشد. علاقمندان می توانند در دوره های اموزشی شرکت نمایند . همچنین در پروژه های سئو به کارفرما آموزش های لازم داده می شود.

بهینه سازی سایت

سئو سایت جهت رسیدن به جایگاه بالا در موتور های جستجو. سئو سایت توسط متخصصان با تجربه و بروز با هدف ید ست آوردن ترافیک هدف مند و مشتریان بیشتر.

فرآیند افزایش رتبه و فروش

بررسی وب سایت و تهیه استراتژی سئو و چک لیتسی از کارها ی مورد نیاز در مورد چگونگی افزایش رتبه در متور های جستجو و در نتیجه افزایش فروش.

تدوین استراتژی سئو

اولین خشت در بهینه سازی سایت ، تهیه و تدوین استراتژی سئو با شناخت اهداف ککسب و کارو آنالیز و تحلیل رقبا و همچنین تحلیل رفتار کاربر.

طراحی سایت با اصول سئو

طراحی سایت با اصول سئو در تبدیل نرخ ترافیک به فروش از اهمیت بالایی برخوردار هست. بکار گیری فاکتور های مهم سئو در طراحی باعث افزایش و ماندگاری جایگاه خواهد شد.

تولید محتوا

محتوا پادشاه است!!! اما پادشاهی که اصول مدیریت و پادشاهی را نداند بزودی سقوط خواهد کرد.محتوایی که سئو نشده باشد باعث سقوط وب سایت خواهد شد.

آقای محمد امین عادل

متخصص و استراتژیست سئو

آقای حمید عصری

متخصص سئو و تبلیغات آنلاین

تیم ارشد سئو و بازاریابی آنلاین پرتاب

از ابتدای راه تا بالای قله کنار شما هستیم

فرم درخواست سئو سایت

اطالاعت خواسته شده را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و بعد از تایید  اطلاعات وارد مرحله تهیه پروپوزال شود.

آیا می خواهید کسب و کار خود را رونق دهید؟

اگر هنوز در انتخاب آکادمی پرتاب بعنوان مجری سئو سایت خود شک دارید، کافی‌ست به روی دکمه زیر کلیک کرده و از مرحله به مرحله فرایند و هزینه سئو سایت مطلع شوید.